Zrenjaninski put 94
Beograd
Telefon: +38161 654 33 78
E-mail: skolatulumba@gmail.com

TULUMBA DİL OKULU

HAKKIMIZDA

Tulumba Dil Okulu 2011 yılından beri özel ders ve yabancı dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış, seçkin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun öğretmenlerden oluşan profesyonel bir eğitim firmasıdır. Yıllardır uzman kadrosuyla kişiye özel, kurumsal, online eğitimler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kurumsal derslerimiz ve iletişim eğitimlerimiz temelde İngilizce, Almanca, Türkçe, Sırpça, Fransızca, Rusça, Arapça ve Farsça dillerinde düzenlenmektedir.

Sizin ihtiyacınız ve tercihleriniz çerçevesinde esnek programlar oluşturulmaktadır.

Dil Eğitimlerimizin yanında Editing, Çeviri, Simultane Çeviri, İş teklif ve dökümanı hazırlama ve uzun/kısa dönemli yabancı personel/tercüman personel temini hizmetleri vermekteyiz.

Evinizde, ofisinizde, istediğiniz her yerdeyiz!

Yetişkinler, çocuklar, oğrenciler ve şirketler için eğitimlerimizle, tüm yabancı dillerde, uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle, yerini ve zamanınızı sizin seçtiğiniz eğitim modelimizle tüm Belgrat'tayız!

Yabancı dil öğrenmek için ihtiyacınız olan tek şey: Yabancı dil öğrenmek isteğiniz! Zaman ve yer sorununu sizin için ortadan kaldırarak kendi yerinizde, istediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Sekiz yıllık tecrübemiz ile, alanında uzman ve profesyonel eğitmenlerimizle yürüttüğümüz birebir ve grup yabancı dil eğitimlerimiz ile bugüne kadar çok sayıda kişi bizimle hedeflerine ulaştı.

BİREBİR ÖZEL DERS VE GRUP DERSLERİ VERDİĞİMİZ DİLLER:

 • İNGİLİZCE
 • ALMANCA
 • TÜRKÇE
 • FARSÇA
 • FRANSIZCA
 • İSPANYOLCA
 • İTALYANCA
 • RUSÇA
 • YUNANCA
 • PORTEKİZCE
 • ÇİNCE
 • YABANCILAR İÇİN SIRPÇA ve diğerleri

YABANCILAR İÇİN SIRPÇA ve TÜRKÇE ÖZEL DERSLER

Tulumba Dil Okulu'nda Yabancılar için Sırpça veya Türkçe öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için özel ders programlarımız bulunmaktadır. Eğitimler, öğrencinin isteğine göre çalıştığı şirket merkezinde ya da okulumuzda verilebilmektedir. Belgrat'ta ev, ofis veya eğitim merkezi ortamında bireylere ve kurumlara esnek gün ve saatlerde birebir Türkçe ve Sırpça özel dersler vermekteyiz.

Evinizde ya da okulumuzda özel dersinizi alanında başarılı öğretmen kadrosuyla çalışabilirsiniz.

Seçkin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, alanlarında uzman öğretmenler olarak sunduğumuz Türkçe ve Sırpça özel dersler ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın ve iletişime geçerek hedefinize doğru ilk adımı bizimle atın!

Öğretmenlerimiz hakkındaki referansları danışmanlarımızdan ve internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Tulumba Dil Okulu tarafından temin edilir.

24/30/36 saatlik kişiye özel programlar şeklinde yoğun ve normal programlar olarak düzenlenebilmekte olup etkin Sırpça ve Türkçe özel ders yöntemi ile verilmektedir.

ONLİNE DİL EĞİTİMİ

Yabancı dil dersi almak istiyoruz ama yeterli zamanımız yok! sorununa çözüm olarak sunulan bir eğitim hizmetidir. İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman online olarak alabileceğiniz bu dersler videolar, klipler ve canlandırmalarla daha eğlenceli hale getirilen interaktif eğitim modelidir. İşte size sunduğumuz online eğitimin avantajlarından sadece birkaçı; yolda zaman ve para harcamıyorsunuz, derse devam ederken işinize veya yaşamınıza devam edebilirsiniz, eğitim saatlerini ve sürelerini siz belirleyebilirsiniz, istediğiniz ya da ihtiytaç duyduğunuz konularda birebir destek ve yoğunlaşma sağlayabilirsiniz.

Öğretmenlerimizin tamamı online ve özel derslerde deneyimli, alanlarında uzman, iletişim becerisi güçlü öğretmenlerdir.

Dersler sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, sizin istediğiniz yerde, evinizde ya da ofisinizde, amacınıza yönelik özel olarak hazırlanan programlarla yürütülür.

Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Tulumba Dil Okulu tarafından temin edilir.

24/30/36 saatlik kişiye özel programlar şeklinde yoğun ve normal programlar olarak düzenlenebilmekte olup etkin Sırpça ve Türkçe özel ders yöntemi ile verilmektedir.

KURUMSAL YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz, şirketlerin yöneticileri ve çalışanlarına yönelik hazırlanan, şirketlerin istediği gün ve saatlerde, kurumların kendi bünyelerinde organize ettiğimiz, iletişim becerisi yüksek, özel ders ve grup çalışmalarında tecrübeli ve profesyonel öğretmenlerimizle birlikte yürütüğümüz programlardır.

Kurumsal eğitimlerimiz tüm yabancı dillerde gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerin planı tamamen sizin istek ve beklentilerinize özel olarak hazırlanmaktadır. İlk olarak yapılan seviye tespit sınavından sonra, gruplar belirlenmekte ve her bir grup için en uygun eğitmenler sağlanmaktadır. Eğitim süreci boyunca periyodik aralıklarla yapılan sınavlar ile de katılımcıların gelişmeleri raporlanmakta ve bu değerlendirmeler ilgili birimlere sunulmaktadır.

(İn - house) Şirket İçi Eğitim

Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Derslerin yapılacağı gün ve saatler esnek olmakla birlikte, takvim eğitim departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenir. Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Tulumba Dil Okulu tarafından temin edilir. Eğitimin içeriği ve süresi, alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir.

Kapalı Grup Eğitim

Şirket çalışanlarına özel, in-house eğitimlere alternatif olarak sunulan bir hizmettir. Eğitimler yine Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenen gün ve saatlerde okulumuzda organize edilir.

Özel Dersler

Eğitimler, kişinin isteğine göre şirket merkezinde ya da okulumuzda verilmektedir. Eğitimler kişi ile ortaklaşa belirlenen gün ve saatte organize edilir ve içerik eğitim alan kişinin isteğine göre belirlenebilir. Buna göre Yabancılar için Sırpça, Türkçe, Genel İngilizce yada Conversation İngilizce programları içerikli dersler uygulanabilmektedir.

TÜRKÇE ve YABANCILAR İÇİN SIRPÇA ÖZEL DERS FİYATLARI

BİZDE ÖZEL DERS

Merkezimizde deneyimli öğretmen kadromuzla birlikte öğrenciyle birebir özel ders imkanı sunmaktayız.

Bizde ders: 1700 rsd/90 dk

SİZDE ÖZEL DERS

Sizde ders: 2900 rsd/90 dk

ONLİNE ÖZEL DERS

Online ders: 1900 rsd/90 dk

OKULUMUZDA YABANCILAR İÇİN SIRPÇA ve TÜRKÇE ÖĞRENENLERE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI

Sırpça ve Türkçe Dersinde Birebir Özel Eğitim kampanyası

Okulumuzda Sırpça ve Türkçe öğrenenlere Özel İndirim Kampanyası: İngilizce Dil Kursu İndirimi

Tulumba Dil Okulu'ndan bizde Sırpça ve Türkçe öğrenenlere ve 1. derece yakınlarına İngilizce kurslarında %10 indirim fırsatı. Kampanya dahilindeki detaylar: Genel İngilizce gruplarında/İngilizce grup eğitimlerinde liste fiyatları üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. Tercüme hizmetlerinde okulumuzda Sırpça ve Türkçe öğrenenlere %10 indirim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki iletişim adreslerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Merkezimize haftaiçi her gün 16.00 - 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

"TULUMBA DİL OKULU"

Adres: Zrenjaninski put 94, Belgrad, Sırbistan

Telefon: +381 61 654 33 78 (Santral, Faks, Sms)

Yeni iletişim numaramız:
+381 60 499 08 44
+381 60 399 08 44
(Santral, Sms, Viber, WhatsApp)
7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

E-Posta: skolatulumba@gmail.com


Kopiranje i republikacija sadržaja objavljenih na sajtu skolatulumba.com, delimično ili u celini, u elektronskoj ili pismenoj formi, bez pismenog odobrenja škole "Tulumba" su zabranjeni.

“Drugarica mi je preporucila školu „Tulumba“. Cena je vrlo pristupačna i jedan je od najvežnijih razloga...”

Ivana Veljković
18. 05. 2011.

detaljnije

“Veoma sam zadovoljna prostorijama, nastupom predavača, kao i konceptom časa. Obaveštena sam o svim bitnim pitanjima...”

Slavica Petrović
18.05.2011.

detaljnije

„Zadovoljan sam konceptom časova, ljubaznošću, cena je povoljna...”

Rođa Gvozdenović
10.06.2011.

detaljnije